Шапка
ШЕСТОЙ ДЕНЬ
Режим работы
Школа
СДК
План на месяц
План на день
Каникулы

Наши координаты:

231352 д.Трабы
ул. Школьная, 6
trabysch@gmail.com
тел. 8 - 01595 -62335


Портал президента РБ
ЕДИ
Национальный правовой портал
ОО БРПО
Министерство образования
УО Гродненского облисполкома
Детский правовой сайт
Ивье ООСиТ
adu.by
Безвизовый въезд Гродно
БРСМ
Миссия жить
Выход есть!
Жыву ў Беларусі
Год культуры
Год культуры
Счетчик посещений

html counterсчетчик посетителей сайта
Главная Ученикам Учителям Родителям Шестой день Карта сайта

"Шестой день"


План правядзення шостага школьнага дня
на 3 чвэрць 2017-2018 нав. года


Дата Мерапрыемствы Адказны
Мы - патрыёты
13.01.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Конкурсна – пазнавальная гульня для акцябрат
«Школа піянерскіх навук» (1 - 4 клласы)
Шэмет М.Л.
3. Гульня «Падарожжа па краіне Піянерыя” (5 - 8 класы) Пляхімовіч М.Т.
4. Занятак з элементамі трэнінга «Я - лідэр» (9 - 11 класы) Падгайская Г.А.
Адзіны дзень снегу
20.01.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Спартыўныя мерапрыемствы “Добры дзень, зімачка-зіма!”
(1 - 4 клласы)
Макуцэвіч Н.М.
3. Конкурс снежных скульптур “Зімовыя забавы” (5 - 8 класы) Мікша В.І.
4. Беларускія народныя зімовыя гульні. (9 - 11 класы) Супрановіч В.А.
Беларусь-мая Айчына
27.01.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Віртуальная экскурсія “Гісторыя маёй вескі” (1 - 4 клласы) Роўбуць А.П.
3. Экскурісія па вуліцах аграгарадка Трабы “Помнікі роднага краю” (5- 8 класы) Роўбуць Ю.А.
4. Экскурсія ў школьны музей “Адукацыя ў родным краі”
(9 - 11 класы)
Шчалканогава І.А.
Школа чакае выпускнікоў
03.02.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Конкурс малюнкаў “Мая школа” (1 - 4 класы) Чарнова Г.І.
3. Экскурсія у школьны музей “Школа ўчора і сёння” (1 - 4 класы) Шчалканогава І.А.
4. Завочнае падарожжа “Гартаючы старыя фотаздымкі”,
гісторыя школы (5 - 9 класы)
Супрановіч В.А.
5. Вечар сустрэчы з выпускнікамі. “І зноў гучыць школьны вальс”
(10 - 11 класы)
Падгайская Г.А.
Дзень здароўя.
10.02.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Зімовыя забавы (1 - 4 класы) Макуцэвіч Н.М.
3. Фізкультурнае свята “Здаровы Я - здаровая сям’я” (5- 9 класы) Мікша В.І.
4. Дзень лыжніка “Снежны снайпер” (10 - 11 класы) Рыбалоўская Л.М.
5. Вечар адпачынку прысвечаны Дню святога Валянціна
(8 - 11 класы)
Варабей К.І.
Да Дня абаронцаў Айчыны.
17.02.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Конкурс малюнкаў да Дня абаронцаў Айчыны (1 - 4 класы) Смагур Г.І.
3. Дыспут “Сяброўства хлопчыкаў і дзяўчынак” (5- 8 класы) Смагур А.І.
4. Конкурсная праграма “А ну, хлопчыкі!” (9 - 11 класы) Роўбуць Ю.А.
Азбука бяспечных паводзін
24.02.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Віктарына «Паважай правілы руху» (1 - 4 класы) Шэмет М.Л.
3. Гульня- віктарына “Агонь сябар і вораг чалавека”
(5- 9 класы)
Юхневіч Ю.Т.
4. КТС “Адказнасць і безадказнасць.
Што значаць гэтыя словы?” (10 - 11 класы)
Рыбалоўская Л.М.
Да Міжнароднага дня 8 сакавіка
03.03.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Занятак – практыкум “Падарунак сваімі рукамі” (1 - 4 класы) Роўбуць А.П.
3. Конкурс “А ну, дзяўчынкі!” (5- 8 класы) Махнач Р.С.
4. Падрыхтоўка святочнай праграмы
“Свята, усмешкай сагрэтае” (9 - 11 класы)
Пляхімовіч М.Т.
5. Вечар адпачынку “Для мілых дам…” (9 - 11 класы) Слабко А.С.
Дзень здароўя “Прывітанне, вясна!”
10.03.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Фізкультурнае свята “Прывітанне, вясна!” (1 - 4 класы) Макуцэвіч Н.М.
3. Беларускія народныя рухомыя гульні (5- 8 класы) Мікша В.І.
4. Спаборніцтвы па міні – футболу (9 - 11 класы) Мікша В.І.
Дзень прафілактыкі шкодных звычак “Я выбіраю здароўе”
17.03.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Конкурс малюнкаў “Шкодным звычкам скажам НЕ” (1 - 4 класы) Кл.кіраўнікі
3. Гульня – спаборніцтва “Я выбіраю здароўе” (1 - 4 класы) Смагур Г.І.
4. Круглы стол з элементамі гульні «Прывычкі і здароўе».
(5- 8 класы)
Варабей К.І.
5. Прагляд і абмеркаванне відэафільма “Туберкулёз – чума XXI века”
(9 - 11 класы)
Пляхімовіч М.Т.
Усе прафесіі важныя, усе прафесіі патрэбныя
24.03.2018 1. Работа аб’яднанняў па інтарэсах (па графіку)
2. Віктарына «У свеце прафесій» (1 - 4 класы) Чарнова Г.І.
3.Круглы стол «Мая будучая прафесія” (5 - 8 класы) Смагур Г.І.
4. Дыскусія «Прафесія, якую я выбіраю» (9 - 11 класы) Слабко А.С.