Шапка
ШЕСТОЙ ДЕНЬ
Режим работы
Школа
СДК
План на месяц
План на день
Каникулы

Наши координаты:

231352 д.Трабы
ул. Школьная, 6
trabysch@gmail.com
тел. 8 - 01595 -62335


Портал президента РБ
ЕДИ
Национальный правовой портал
ОО БРПО
Министерство образования
Год малой радзімы
УО Гродненского облисполкома
Детский правовой сайт
Ивье ООСиТ
adu.by
Безвизовый въезд Гродно
БРСМ
Миссия жить
Выход есть!
Жыву ў Беларусі
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Год молодежи
Счетчик посещений

html counterсчетчик посетителей сайта
Главная Учащимся Учителям Родителям Шестой день Карта сайта

"Шестой день"


План правядзення шостага школьнага дня
на 3 чвэрць 2018-2019 нав. года


Дата Мерапрыемствы Адказны
Адзіны дзень снегу пад дэвізам “Сёння ты таксама алімпіец”
12.01.2019 1. Спартыўнае свята «Алімпійскі каламбур» (1 - 4 класы) Макуцэвіч Н.М.
2. Конкурс снегавікоў (1 - 11 класы) класныя кіраўнікі
3. Народнае гулянне “Добры дзень, зімачка-зіма!” (9 - 11 класы) Слабко А.С.
4. Зімняе шматбор’е па комплексу “Абаронца Айчыны”
(10 - 11 класы)
Мікша В.І.
Дзень гульняў і забаўу
19.01.2019 1. Гульнявы калейдаскоп “Цікава гуляем, сяброў выбіраем”
(1 - 4 клласы)
Чарнова Г.І.
2. Гульнявая праграма “Усмешка. У чым яе сакрэт?” (5 - 8 клласы) Белагур Н.В.
3. Гульня “Шчаслівы выпадак” (9 - 11 клласы) Варабей К.І.
Дзень бяспекі
26.01.2019 1. Гульня – спаборніцтва “Як весці сябе калі чуеш: “Увага ўсім!”
(1 - 4 класы)
Роўбуць А.П.
2. Адкрытая кафедра “Выдатнік – пешаход” (5 - 8 класы) Блашкевіч В.Р.
3. Брэйн - рынг “Процівапажарная бяспека”(9 - 11 класы) Юхневіч Ю.Т.
Школа чакае выпускнікоў
02.02.2018 1. Гульнявая праграма “Сяброўства – галоўнае цуда” (1 - 4 класы) Смагур Г.І.
2. Час зносін “Мой родны кут, як ты мне мілы…” (5 - 9 класы) Махнач Р.С.
3. Вечар сустрэчы з выпускнікамі “Вас запрашаем сустрэцца з юнацтвам”
(10 - 11 класы)
Рыбалоўская Л.М.
Дзень здароўя
09.02.2018 1. .Фізкультурнае свята “Здаровы Я - здаровая сям’я” (1 - 4 класы) Макуцэвіч Н.М
2. Свята «Алімпійскія надзеі” (5 - 11 класы) Мікша В.І.
Дзень духоўнасці
16.02.2019 1. Прагляд і абмеркаванне відэаролікаў “Дабрыня ў жыцці людзей” (1 - 4 класы) Шэмет М.Л.
2. Дыспут “Чаго каштуе нашае “дзякуй” (5 - 8 класы) Смагур А.І.
3. Інтэлектуальна-пазнавальная праграма “Талерантнасць – гэта мір і сяброўства” (9 - 11 класы) Варабей К.І.
Дзень мужнасці .Абаронцы роднай зямлі.
23.02.2019 1. Рыцарскі турнір (1 - 4 класы) Чарнова Г.І.
2. Гульня – шоу “А ну-ка, хлопцы!” (5 - 8 класы) Белагр Н.В.
3. Спартыўна – патрыятычная праграма “Адвага, храбрасць і мужнасць” (9 - 11 класы) Роўбуць Ю.А.
Дзень малой радзімы
02.03.2019 1. Завочная экскурсія “Падарожжа па гарадах Беларусі” (1 - 4 класы) Смагур Г.І.
2. Пазнавальная праграма “Вандроўка па родным краі”(5 - 8 класы) Махнач Р.С.
3. Вусны часопіс “Славутасці роднага краю” (9 - 11 класы) Смагур А.І.
Дзень здароўя “Прывітанне, вясна!”
09.03.2019 1. Фізкультурнае свята “Прывітанне, вясна!” (5 - 11 класы) Мікша В.І.
2. Спаборніцтвы па скачках на кароткай скакалцы “Залатая скакалка” (1 - 4 класы) Макуцэвіч Н.М.
Дзень прафілактыкі шкодных звычак
16.03.2019 1. Конкурс малюнкаў “Шкодным звычкам скажам НЕ” (1 - 4 класы) Шэмет М.Л.
2. Пазнавальная праграма “Здаровы будзеш – усё дабудзеш”
(5 - 8 класы)
Махнач Р.С.
3. Конкурсна-гульнёвая праграма “Лепшая прыгажосць – здароўе”
(9 - 11 класы)
Рыбалоўская Л.М.
Наш добры і надзейны сябар – кніга!
23.03.2019 1. Закрыццё тыдня музыкі і дзіцячай кнігі. Конкурсна-забаўляльная праграма “У гасцях у казкі” (1 - 4 класы) Роўбуць А.П.
2. Падарожжа ў краіну Кнігаманію. (5 - 8 класы) Шчэлканогава І.А.
3. Інтэрактыўная гульня «Пра густ не спораць, пра манеры трэба ведаць» (9 - 11 класы) Слабко А.С.
Дзень гумару
30.03.2019 1. Гумарыстычная праграма “Вясновая смяшынка” (1 - 4 класы) Чaрнова А.І.
2. Віктарына “З намі смех” (5 - 8 класы) Блашкевіч В.Р.
3. Конкурсна –гульнявая праграма “Школьны вернісаж” (9 - 11 класы) Варабей К.І.