Шапка
ОСНОВНОЕ МЕНЮ
О школе
Ученикам
Учительская
Родителям
Попечительский совет
Шестой день
Советы психолога
Спец. образование
"Одно окно"
Электронные обращения
Профориентация
Инновационный
опыт
Странички классов
Фотогалерея
Видеотека
Школьный музей
Музей энергосбережения
Доска почета
МЧС
Гостевая книга

Профилактика террористических и экстремистских проявлений в молодежной среде

Наши координаты:

231352 д.Трабы
ул. Школьная, 6
trabysch@gmail.com
тел. 8 - 01595 -62335


Портал президента РБ
ЕДИ
Национальный правовой портал
ОО БРПО
Министерство образования
УО Гродненского облисполкома
Детский правовой сайт
Ивье ООСиТ
adu.by
Безвизовый въезд Гродно
БРСМ
Миссия жить
Выход есть!
Жыву ў Беларусі
Год культуры
Год культуры
Счетчик посещений

html counterсчетчик посетителей сайта
Главная Ученикам Учителям Родителям Шестой день Карта сайта

Жыву ў Беларусі

ПЛАН
правядзення асноўных мерапрыемстваў у рамках
раённай акцыі навучэнскай моладзі
«Жыву ў Беларусі і тым ганаруся» на 2016-2018 гг.

№ п/п

Мерапрыемствы

Тэрмін правядзення

Адказныя

 

Агульнашкольныя мерапрыемствы

  1.  

Акцыя “Мы - грамадзяне  сваёй краіны” (да Дня незалежнасці РБ)

штогод

Астрамецкая А.Т.

  1.  

Ваенна-патрыятычная гульня “Зарніца”

штогод

Мікша В.І.

  1.  

Тыдзень турызму і краязнаўства

штогод

Класныя кіраўнікі

  1.  

Акцыя па зборы  макулатуры і металалому

штогод

Класныя кіраўнікі

  1.  

Валанцёрскія акцыі “Спяшайся рабіць дабро”, “Абеліск”

кожную чвэрць

Смагур А.І.
Слабко А.С.

  1.  

Арганізацыя экскурсій па гістарычных мясцінах Беларусі

штогод

Класныя кіраўнікі

  1.  

Тыдзень Берагошы

штогод

Класныя кіраўнікі

  1.  

Работоўная акцыя “Ачысцім планету ад смецця”

штогод

Класныя кіраўнікі

  1.  

Інфармацыйныя гадзіны да Дня Канстытуцыі Рэспублікі Беларусь

штогод

Класныя кіраўнікі

  1.  

Акцыя БРСМ “Мы за любімую Беларусь”

штогод

Сакратар ПА БРСМ

  1.  

Прыём у рады ГА “БРПА”, “БРСМ”

штогод

Сакратар ПА БРСМ,
Педагог арганізатар

  1.  

Мерапрымствы да Дня беларускага пісьменства і друку

штогод

Рыбалоўская Л.М.

 

Удзел у раённых і абласных мерапрыемствах

  1.  

Завочны конкурс на лепшы турысцкі паход «Пазнай Радзіму - выхавай сябе»

2016, 2017, 2018

Смагур А.І.

  1.  

Краязнаўчы конкурс «Галасы гісторыі»

Люты 2016

Роўбуць Ю. А.

  1.  

Конкурсу фотаздымкаў, фотакалажа «Гродна і Гродзеншчына», прысвечаны Году культуры

Люты – красавік 2016

Смагур А.І.

  1.  

Агляд - конкурс «Таленты Прынёмання»

Сакавік  2016, 2018

Махнач Р.С.

  1.  

Конкурс фальклорных калектываў «Шчаслiвы той, хто продкаў з чыстм сэрцам паважае»

Сакавік  2016, 2018

Махнач Р.С.

  1.  

Фестываль мастацкай цацкі «Святочныя забавы»  

Сакавік  2016, 2017, 2018

Шчалканогава І. А.

  1.  

Фальклорна-экалагічнае свята  «Саракі»

Сакавік  2016, 2018

Смагур А.І.

  1.  

Конкурс турысцка-экскурсійных рэкламных ролікаў

Сакавік  2016, 2017, 2018

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Конкурс інсцэніраванай патрыятычнай песні

люты 2016, 2017, 2018

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Краязнаўчая экспедыцыя «Вулачкі старадаўняга горада», прысвечанай Году культуры

Сакавік  – май 2016

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Конкурс-агляд на лепшую пастаноўку работы школьных лясніцтваў

Сакавік -май 2017

Смагур А.І.

  1.  

Конкурс творчых работ «Радзімы спадчына - мой гонар»

Сакавік  – верасень 2016

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Конкурс творчых работ «Чыстыя сэрцы роднай зямлі»

Сакавік  – верасень 2016

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Конкурс «Юны натураліст»

Сакавік -лістапад
2016, 2017, 2018

Смагур А.І.

  1.  

Дыстанцыйная краязнаўчая алімпіяда

Красавік 2016

Роўбуць Ю. А.

  1.  

Краязнаўчы праект «Мая Беларусь»

Красавік – снежань
2016, 2017, 2018

Шчалканогава І. А.

  1.  

Конкурс даследчых работ «Мой род, мая сям’я»

Красавік – кастрычнік 
2016

Васілеўская Л.У.
Шчалканогава І. А.

  1.  

Конкурс даследчых работ «Тапаніміка роднага краю»

Красавік – кастрычнік 
2017

Рыбалоўская Л.М.

  1.  

Конкурс творчых работ «Страчаная спадчына Беларусі»

Красавік – кастрычнік 
2018

Роўбуць Ю. А.

  1.  

Конкурс фотаздымкаў «Краіна мая дарагая»

Красавік – верасень 2016

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Акцыя «Дзень Зямлі»

Красавік-кастрычнік 
2016, 2018

Васілеўская Л.У.
Смагур А.І.

  1.  

Конкурс па азеляненні і добраўпарадкаванні тэрыторый «Упрыгожыць Беларусь кветкамі»

Красавік-верасень 2016

Смагур А.І. Шчалканогава І. А.

  1.  

Экалагічная акцыя «Берагчы прыроду - значыць любіць Радзіму»

Сакавік  - верасень 2016

Смагур А.І.

  1.  

Юніёрскі лясны конкурс «Квiтней, мой лес»

Красавік - май 2016

Смагур А.І.

  1.  

Завочны конкурс экалагічных праектаў «Таямніцы Беларусі»

Красавік 2016

Смагур А.І.

  1.  

Краязнаўчая гульня «Я гэтым горадам захаваны», прысвечаная Году культуры

Красавік 2016

Роўбуць Ю. А.

  1.  

Раённы турыстычны злёт навучэнцаў

Май 2016, 2017, 2018

Мікша В. І.

  1.  

Абласны злёт юных лесаводаў

Май 2016, 2017, 2018

Смагур А.І.

  1.  

Абласны злёт юных эколагаў

Май  2016, 2018

Смагур А.І.

  1.  

Спартыўна-патрыятычная гульня «Зарніца»

Май 2017

Мікша В. І.
Васілеўская Л.У.

  1.  

Конкурс фларыстаў- аранжыроўшчыкаў «Кветкі. Прыгажосць. Творчасць. »

Лістапад 2016

Шчалканогава І. А.

  1.  

Конкурс фотаздымкаў «Мая чароўная Беларусь »

Лістапад 2016, 2017, 2018

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Конкурс фотаздымкаў «Зямля пад белымі крыламі»

Красавік – верасень 2017

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Агляд – конкурс «Добры дзень, свет!»

Красавік – верасень 2018

Махнач Р.С.

  1.  

Конкурс творчых работ «Праз творчасць у прафесію жыцця»

Люты – Сакавік  2017

Астрамецкая А.Т.

  1.  

Фестываль юных мадэльераў і дызайнераў  «Жывіца »

Сакавік  – снежань
2017

Шчалканогава І. А.

  1.  

Інтэрнэт-конкурс «Гарадзенская мыш»

Сакавік  2017

Супрановіч В.А.

  1.  

Фестываль форум-тэатраў  «Наша памяць вечная»

Красавік 2017

Васілеўская Л.У.

  1.  

Конкурс творчых работ «Шляхам добрых спраў»

Май 2017

Васілеўская Л.У.

  1.  

Конкурс творчых работ «А ў нашай хаце свята »

Сакавік  – лістапад 2018

Васілеўская Л.У.
Класныя кіраўнікі

  1.  

Конкурс мультымедыйных прэзентацый «Гісторыя маёй сям’і ў гісторыі маёй краіны »

Сакавік  – верасень 2018

Шчалканогава І. А.
Васілеўская Л.У.

АКТУАЛЬНО

Новости нашей школы
Электронный дневник
Календарь культурных и спортивных событий Гродненской области на 2018 год
Год науки и образования
Календарь культурных и спортивных событий Гродненской области на 2017 год
Cобытия системы образования Гродненской области

Спортивный


Коробчицкий олимп


Туристическая привлекательность Гродненщины


Легенды Гродненщины


Велодвижение


Августовский канал приглашает


75 лет начала ВОВ


Жыву ў Беларусі


Значимые события 2016 года

Календарь событий

Год культуры

Год культуры


Значимые события 2015 года

Календарь событий

Год 2015

Год культуры


Вчера и сегодня


Вчера и сегодня Вчера и сегодня Вчера и сегодня