Шапка
УЧАЩИМСЯ
Выпускникам о ЦТ
Экзамены
Спецобразование
Профориентация
Кружки, секции
Факультативы
Объединения
Режим работы
Расписание
Советы психолога

Наши координаты:

231352 д.Трабы
ул. Школьная, 6
trabysch@gmail.com
тел. 8 - 01595 -62335


Портал президента РБ
ЕДИ
Национальный правовой портал
ОО БРПО
Министерство образования
Год малой радзімы
УО Гродненского облисполкома
Детский правовой сайт
Ивье ООСиТ
adu.by
Безвизовый въезд Гродно
БРСМ
Миссия жить
Выход есть!
Жыву ў Беларусі
Могилевский институт МВД Республики Беларусь
Год молодежи
Счетчик посещений

html counterсчетчик посетителей сайта
Главная Учащимся Учителям Родителям Шестой день Карта сайта

Інфармацыя
аб рабоце аб’яднанняў па інтарэсах
у ДУА "НПК Трабскі яслі-сад - сярэдняя школа"
ў 2018-2019 нав. годзе


Наименование объединения Руководитель Количество
часов
Количество
уч-ся
Классы Режим работы
(день, время)

"Здравушка" Чарнова Г.І. 3 15 1 - 4 панядзелак ,
13.25 - 14.25
чацвер
12.40 - 13.40
пятніца
12.40 - 13.40

“Кветкавая школа” Смагур А.І. 2 15 5 - 8 чацвер
15.00 - 16.00
серада
15.00 - 16.00

"Юныя пагранічнікі” Юхневіч Ю.Т. 2 15 8 - 10 пятніца
08.00 - 09.00
субота
13.00 - 14.00

Тэатральны гурток Калышка М.С. 4 16 4 - 11 чацвер
16.00 - 18.00
пятніца
16.00 - 18.00

“Я і камп’ютар” Супрановіч В.А. 2 15 5 - 7 аўторак
15.00 - 16.00
серада
15.00 - 16.00

“Выпальванне і выпілоўванне” Юхневич Ю.Т. 4 15 5 - 9 пятніца
15.00 - 17.00
субота
09.00 - 10.00
11.00 - 14.00

Радасць творчасці” Сарокіна З.У. 4 15 3 - 9 субота
08.30 - 12.30

Юны художнік Ілюковіч Г.Г. 4 15 2 - 3 панядзелак
15.00 - 17.00
аўторак
15.00 - 17.00


Інфармацыя
аб правядзенні аб'яднанняў па інтарэсах
фізкультурна – спартыўнай накіраванасці
ў ДУА "НПК Трабскі яслі-сад - сярэдняя школа"
ў 2018-2019 нав. годзе


Назва Кіраўнік Класы Рэжым работы
(дзень, час)

ВТГ-1
ДЮСШ "Вымпел"
Русаковіч Пётр Вітольдавіч 4 - 7 Панядзелак
17.35-19.50
Пятніца
16.30-18.45
Нядзеля
12.00 – 14.15

ВТГ-2
ДЮСШ "Вымпел"
Русаковіч Пётр Вітольдавіч 7 - 9 Аўторак
17.35-19.50
Чацвер
17.35-19.50
Субота
11.30-13.45
Нядзеля
14.20-16.35

ГПП
ДЮСШ "Вымпел"
Русаковіч Пётр Вітольдавіч 3 - 5 Панядзелак
16.00-17.00
Аўторак
16.00-17.30
Чацвер
16.00-17.30

Міні – футбол
ЦТДіМ
Мікша Валерый Іосіфавіч 8 - 11 Серада
17.00-19.00
Субота
15.00-17.00

АФП
ДЮСШ "Вымпел"
Мікша Валерый Іосіфавіч Панядзелак
17.30-19.00
Чацвер
17.30-19.00
Пятніца
17.00-18.30